O firmie

Szanowni klienci firma DrevStyl DOMY DREWNIANE jest przedsiębiorstwem zajmującym się realizacją budynków w technologii konstrukcji szkieletu drewnianego,  samodzielnie już 20 lat.  Firma DrevStyl jest firmą pokoleniową,  na rynku Polskim istniejącą już od ponad 40-stu lat.  Przez cały czas istnienia firmy poszerzaliśmy swoją  ofertę,  która między innymi liczy już ok 3 tysięcy różnych budynków.   Firma wprowadza ciągle nowe rozwiązania technologiczne, nowoczesne materiały i technologie a wszystko po to by sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Podstawową ofertą naszej firmy jest REALIZACJA - WYKONAWSTWO  BUDYNKÓW  W  "LEKKIEJ"  I NOWOCZESNEJ  TECHNOLOGII  KONSTRUKCJI  SZKIELETU  DREWNIANEGO,  BUDYNKÓW  ENERGOOSZCZĘDNYCH  A  PRZY  TYM  EKOLOGICZNYCH  I  TRWAŁYCH.

Oferta nasza zawiera również: 

* PROJEKTOWANIE ( posiadamy ok 3 tysięcy projektów typowych,  projekty indywidualne na zlecenie klienta, poprawki w projektach typowych, zmiana technologii każdego projektu) 

*ADAPTACJA PROJEKTÓW

*WYKONAWSTWO I ARANŻACJA WNĘTRZ

* A w niedługim czasie także  PROJKETOWANIE I ARANŻACJĘ ORAZ WYKONAWSTWO OGRODÓW.

Ogólnie rzecz biorąc firma DrevStyl Domy Drewniane zajmuje się wszystkim tym co związane "Z BUDOWĄ SWOJEGO WYMARZONEGO DOMU" od początku;  z doradztwem poprzez projektowanie i wykonawstwo budynków, następnie z aranżacją wnętrz a niedługo już także z projektowaniem i realizacją ogrodów.

Firma DrevStyl stosuje do produkcji konstrukcji drewno konstrukcyjne C24  KVH, certyfikowane CE .  Drewno suszone jest komorowo do odpowiedniej, żądanej wilgotności następnie poddane jest czterostronnej obróbce i fazowaniu.  Tak przygotowany materiał jest zabezpieczony przeciwgrzybicznie, owadobójczo oraz ogniochronnie. 

Konstrukcje firmy DrevStyl charakteryzują się bardzo wysoką jakością i dużą wytrzymałością co zapewnia tak ważne bezpieczeństwo użytkowania oraz pewność i spokój  użytkowników.  Wszystko to dzięki dużemu doświadczeniu,  sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym wypracowanym przez naszą firmę poprzez długie lata doświadczenia i działalności, jak również poprzez dużo większe przekroje stosowane do wykonania elementów konstrukcyjnych oraz inne bardzo istotne rozwiązania technologiczne.

"DrevStyl Domy Drewniane"  zatrudnia wykwalifikowanych pracowników grupy montażowej, architektów oraz konstruktorów oraz osoby pełniące funkcję kierowników budowy, co zapewnia skoordynowaną organizację pracy oraz wysoką jakość prac.

Pracownicy firmy  DrevStyl  przechodzą  odpowiednie  szkolenia  Centrum  Budownictwa  Szkieletowego  po to by wykonywać  budynki  zgodnie  z  najwyższymi  standardami  oraz  najlepszą  jakością. 

Firma posiada flotę samochodów dostawczych i ciężarowych oraz bogato wyposażony, nowoczesny park maszynowy co zapewnia sprawną organizację pracy oraz szerokie możliwości dotyczące usług dodatkowych.

 

FIRMA  NASZA  JEST  CZŁONKIEM  SDD Stowarzyszenia Dom Drewniany

                                        

Firma DrevStyl Domy Drewniane- ENERGOOSZCZĘDNE I EKOLOGICZNE DOMY Z DREWNA uczestniczy w licznych imprezach targowych w całej Polsce.

 

 

Na targach budownictwa w Katowicach w dniach 09-10.04.2016r, mieliśmy okazję porozmawiać z prowadzącą program "Nasz Nowy Dom"  w Polsacie P. Katarzyną Dowbor, której jak się okazało pasją jest budownictwo oraz wykończenia wnętrz. Obie Panie P. Katarzyna Dowbor oraz P. Beata Cebrat miały więc o czy rozmawiać.

W dniach 22-24.04.2016r, odbyły się I TARGI BUDOWNICTWA DREWNIANEGO W KRAKOWIE, była to pierwsza taka impreza w Polsce.  Targi te cieszyły się bardzo dużą popularnością,  odwiedzili nas zwiedzający z całej Polski jak również z zagranicy.  Na targach prezentowały się firmy wykonawcze specjalizujące się w budowie domów z drewna jak również firmy wspomagające tego rodzaju budownictwo.

Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużą popularnością, odwiedziło nas wiele osób zainteresowanych naszą ofertą.   Nasze stoisko odwiedził także P. Wojciech Nitka prezes Stowarzyszenia Dom Drewniany.  Bardzo dziękujemy organizatorom oraz zwiedzającym,  zapraszamy do współpracy.  

Do zobaczenia za rok

DrevStyl Domy Drewniane

 

 

 

NASZA FIRMA OFERUJE:

kompleksowe i fachowe wykonawstwo budynków w różnych wersjach

- całościowe wykonawstwo budynków w poszczególnych standardach

- projektowanie budynków (projekty typowe oraz na zlecenie indywidualne, zmiany w projektach typowych)

- wykonawstwo budynków (wszelkiego typu i konstrukcji)

- projekty branżowe

- świadectwa energetyczne

- doradztwo: pozwolenia na budowę, prawo budowlane, technologia konstrukcji szkieletu drewnianego, kredytowanie inwestycji - kosztorysy uproszczone


FIRMA OFERUJE TO WSZYSTKO W NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Elementy dodatkowe nie zawarte w standardach podstawowych ( STANDARD I, II, III ):

- kolektory słoneczne (panelowe i próżniowe)
- ogrzewania podłogowe wraz ze sterowaniami komputerowymi
- nowoczesny system ogrzewania budynków firmy easyTherm  (NOWOŚĆ)
- wykończenia zewnętrzne i wewnętrzne budynków w płytach magnezowych wykonanych z  ekologicznie czystych materiałów (NOWOŚĆ)
- bale elewacyjne (drewniane, imitujące tradycyjne bale )
- fundamenty
- nowoczesne przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba tradycyjne
- studnie głębinowe
- sterowania - INTELIGENTNY DOM  (NOWOŚĆ)