Cennik

DrevStyl Beata Cebrat tworzy energooszczędne obiekty mieszkalne już od ponad czterdziestu lat. Pozwoliło nam to wypracować metody, dzięki którym zbudowane przez nas domy drewniane służą naszym Klientom niezawodnie przez wiele lat. Gwarantujemy fachowe stworzenie projektu, z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań Klientów, a także jego realizację. Kontrolujemy nie tylko poszczególne etapy budowania, ale i również proces przygotowywania materiałów. Jednocześnie proponujemy atrakcyjne ceny, które wraz z energooszczędnymi właściwościami budynków sprawiają, że jest to bardzo korzystna inwestycja.

Dysponujemy nie tylko flotą pojazdów ciężarowych i dostawczych, ale i współpracujemy z wykwalifikowanymi oraz doświadczonymi osobami, dzięki którym proces realizacji projektu przebiega zgodnie z ustalonymi wcześniej terminami. Poniżej zamieściliśmy ceny zarówno za wybudowanie drewnianych domów mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej, jak i mniejszych obiektów rekreacyjnych, czy też wiat oraz altanek ogrodowych.

Domy mieszkalne ,
Budynki użyteczności publicznej,
usługowe itp.

STANDARD PODSTAWOWY 

STANDARD I

"stan surowy"

STANDARD II

 

STANDARD III

"pod klucz"

Ceny netto
+ VAT (PLN)

8%  budownictwo jednorodzinne - domy mieszkalne

23% w każdym innym przypadku w wyjątkiem stawek preferencyjnych

2.500 PLN 1.400 - 1.700 PLN  2.500-2.700 PLN 2.800 - 3.300 PLN

 Ceny poszczególnych standardów zależą od wyposażenia oraz od rodzaju konstrukcji danego budynku. 

STANDARDY znajdują się na głównej stronie na samym dole!

 

 Szczegółowa kalkulacja poszczególnych budynków dostępna poprzez kontakt mailowy :  biuro@drevstyl.pl

Domy letnie - rekreacyjne
Domki i altanki ogrodowo gospodarcze
Wiaty

cena

Ceny netto+ VAT 23%  (PLN)

800 - 2.200 PLN

Ceny oraz zakres prac ustalane są indywidualnie z każdym klientem w trakcie wizyty w naszym biurze do którego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.