Cennik

DrevStyl Beata Cebrat tworzy energooszczędne obiekty mieszkalne już od ponad czterdziestu lat. Pozwoliło nam to wypracować metody, dzięki którym zbudowane przez nas domy drewniane służą naszym Klientom niezawodnie przez wiele lat. Gwarantujemy fachowe stworzenie projektu, z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań Klientów, a także jego realizację. Kontrolujemy nie tylko poszczególne etapy budowania, ale i również proces przygotowywania materiałów. Jednocześnie proponujemy atrakcyjne ceny, które wraz z energooszczędnymi właściwościami budynków sprawiają, że jest to bardzo korzystna inwestycja.

Dysponujemy nie tylko flotą pojazdów ciężarowych i dostawczych, ale i współpracujemy z wykwalifikowanymi oraz doświadczonymi osobami, dzięki którym proces realizacji projektu przebiega zgodnie z ustalonymi wcześniej terminami. Poniżej zamieściliśmy ceny zarówno za wybudowanie drewnianych domów mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej, jak i mniejszych obiektów rekreacyjnych, czy też wiat oraz altanek ogrodowych.

Domy mieszkalne ,
Budynki użyteczności publicznej,
usługowe itp.

STANDARD PODSTAWOWY  STANDARD I STANDARD  II STANDARD III

Ceny netto
+ montaż + VAT (PLN)

1.750 - 2.100 1.600 - 1.900 1.900 - 2.300 2.300 - 2.800

 Ceny poszczególnych standardów zależą od wyposażenia oraz od rodzaju konstrukcji danego budynku. 

 Szczegółowa kalkulacja poszczególnych budynków dostępna poprzez kontakt mailowy :  biuro@drevstyl.pl

Domy letnie - rekreacyjne
Domki i altanki ogrodowo gospodarcze
Wiaty

cena

Ceny netto + montaż + VAT (PLN)

400 - 1.600

Ceny oraz zakres prac ustalane są indywidualnie z każdym klientem w trakcie wizyty w naszym biurze do którego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.